Chceme vám dát to nejlepší
, a proto na našem e-shopu používáme soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Více informací zde
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
605 336 269
info@uvlasku.cz
Poštovné
Vše o nákupu
Kontakt
Naše hodnocení
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
AKCE
DÁRKOVÉ SADY
VLASY
Šampony
Kondicionéry a balzámy
Vlasová regenerace
Stylingové přípravky
Padání vlasů
Přípravky proti lupům
Tónovací přípravky
Žehličky, Fény, Kartáče
Žehličky na vlasy
,
Kartáče na vlasy
Barvy na vlasy
Kosmetika pro muže
Ochrana vlasů před sluncem
Kosmetické sady
DÁRKOVÉ ŠEKY
PLEŤ
Kyselina Hyaluronová
Pleťové krémy a emulze
Pleťové oleje
Čištění pleti
Oční okolí
Pleťová séra
Pleťové kúry a koncentráty
Pleťové masky
Péče o rty
Péče o řasy a obočí
Kosmetické sady
Pleťová kosmetika pro muže
TĚLO
Tělová mléka a krémy
Sprchové gely a mýdla
Tělová másla
Tělové oleje
Celulitida a strie
LÍČENÍ
Přípravky na tvář
Make-up
,
Pudry a tvářenky
,
Korektory
Přípravky na oči
Tužky na oči a obočí
,
Řasenky
Přípravky na rty
Rtěnky a lesky na rty
Kosmetické sady
ZNAČKY
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
VLASY
Vlasová kosmetika
, Strana 13
Šampony
Kondicionéry a balzámy
Vlasová regenerace
Stylingové přípravky
Padání vlasů
Přípravky proti lupům
Tónovací přípravky
Žehličky, Fény, Kartáče
Barvy na vlasy
Kosmetika pro muže
Ochrana vlasů před sluncem
Kosmetické sady
DÁRKOVÉ ŠEKY
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
429
položek celkem
Výpis produktů
Termix Nature Round Hair Brush Small - fénovací kartáč pro lesk vlasů 23 mm
Skladem
(>5 ks)
233 Kč
Do košíku
TX001261
432 Kč
–0 %
Voono Conditioner – hydratační kondicionér na poškozené vlasy 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
429 Kč
Měrná cena:
171,60 Kč / 100 ml
Do košíku
VN11
Voono Henna Copper - rostlinná barva na vlasy pro výrazný ohnivý odstín se zrzavými odlesky 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
279 Kč
Měrná cena:
279 Kč / 100 g
Do košíku
VN02
Voono Henna Dark Ash Blonde - rostlinná barva na vlasy tmavá popelavá blond 100 g
Skladem
(>5 ks)
279 Kč
Měrná cena:
279 Kč / 100 g
Do košíku
VN13
Voono Henna Dark Brown - rostlinná barva na vlasy tmavě hnědá 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
279 Kč
Měrná cena:
279 Kč / 100 g
Do košíku
VN03
XXL
Voono Henna Dark Brown - rostlinná barva na vlasy tmavě hnědá 500 g
Skladem
(4 ks)
629 Kč
Měrná cena:
125,80 Kč / 100 g
Do košíku
VN03C
Voono Henna Light Ash Brown - rostlinná barva na vlasy světlá popelavá blond 100 g
Skladem
(>5 ks)
279 Kč
Měrná cena:
279 Kč / 100 g
Do košíku
VN14
Voono Henna Light Brown - rostlinná barva na vlasy světle hnědá 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
279 Kč
Měrná cena:
279 Kč / 100 g
Do košíku
VN04
Voono Henna Medium Brown - rostlinná barva na vlasy středně hnědá 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
279 Kč
Měrná cena:
279 Kč / 100 g
Do košíku
VN05
Voono Henna Orange - rostlinná barva na vlasy pro zrzavý odstín 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
279 Kč
Měrná cena:
279 Kč / 100 g
Do košíku
VN06
Voono Henna Rose Brown - rostlinná barva na vlasy kaštanově hnědá 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
279 Kč
Měrná cena:
279 Kč / 100 g
Do košíku
VN07
Voono Henna Soft Black - rostlinná barva na vlasy černá 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
279 Kč
Měrná cena:
279 Kč / 100 g
Do košíku
VN08
Voono Henna Wine Red - rostlinná barva na vlasy vínově červená 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
279 Kč
Měrná cena:
279 Kč / 100 g
Do košíku
VN09
399 Kč
–2 %
Voono Shampoo – hydratační šampon na poškozené vlasy 250 ml
Skladem
(>5 ks)
389 Kč
Měrná cena:
155,60 Kč / 100 ml
Do košíku
VN10
Výprodej
XXL
Davines Essential Momo Shampoo - šampon pro suché a dehydrované vlasy 1000 ml
Momentálně nedostupné
1 169 Kč
Měrná cena:
116,90 Kč / 100 ml
Detail
75012
Novinka
XXL
Davines Heart of Glass Silkening Shampoo - posilující šampon pro blond vlasy 1000 ml
Momentálně nedostupné
1 849 Kč
Měrná cena:
184,90 Kč / 100 ml
Detail
72046
Davines Naturaltech Nourishing Vegetarian Miracle Conditioner - hydratační kondicionér pro suché a lámavé vlasy 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
819 Kč
Měrná cena:
327,60 Kč / 100 ml
Detail
71314
Echosline Curl Shampoo - šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy 300 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
199 Kč
Měrná cena:
66,33 Kč / 100 ml
Do košíku
45224
Echosline Discipline Leave-in Conditioner - uhlazující bezoplachový kondicionér 300 ml
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
299 Kč
Měrná cena:
99,67 Kč / 100 ml
Do košíku
37175
Echosline Frequent Use Shampoo - šampon na vlasy pro časté použití 300 ml
Skladem
(>5 ks)
199 Kč
Měrná cena:
66,33 Kč / 100 ml
Do košíku
45229
399 Kč
–25 %
Echosline Hydrating Whipped Cream Conditioner - hydratační pěnový kondicionér 200 ml
Skladem
(>5 ks)
299 Kč
Měrná cena:
149,50 Kč / 100 ml
Do košíku
45234
XXL
Echosline Keratin Vegan Mask - posilující maska pro barvené a poškozené vlasy 1000 ml
Momentálně nedostupné
399 Kč
Měrná cena:
39,90 Kč / 100 ml
Detail
45241
Echosline No Yellow Shampoo - šampon redukující žluté odstíny 300 ml
Skladem
(>5 ks)
199 Kč
Měrná cena:
66,33 Kč / 100 ml
Do košíku
37188
K18 AirWash Dry Shampoo - suchý šampon bez aerosolu 47 ml
Momentálně nedostupné
582 Kč
Měrná cena:
1 238,30 Kč / 100 ml
Detail
K18-8121
Khadi Elixir Conditioner Coconut Shikakai - přírodní kondicionér 200 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
409 Kč
Měrná cena:
204,50 Kč / 100 ml
Detail
KH139
Khadi Elixir Shampoo Amla Volume - přírodní šampon pro objem vlasů 400 ml REFILL
Momentálně nedostupné
639 Kč
Měrná cena:
159,75 Kč / 100 ml
Detail
KH141-400
Khadi Elixir Shampoo Rose Repair - přírodní šampon pro poškozené vlasy 200 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
409 Kč
Měrná cena:
204,50 Kč / 100 ml
Detail
KH143
Olaplex No.4 Shampoo - obnovující šampon pro všechny typy vlasů 250 ml
Momentálně nedostupné
699 Kč
Měrná cena:
279,60 Kč / 100 ml
Detail
OL-20140616
Olaplex No.4D Clean Volume Detox Dry Shampoo - suchý šampon 250 ml
Skladem
(>5 ks)
699 Kč
Měrná cena:
279,60 Kč / 100 ml
Do košíku
OL-20142567
Olaplex Set - kúra No.3 100 ml + šampon No.4 250 ml + kondicionér No.5 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
1 650 Kč
Měrná cena:
275 Kč / 100 ml
Detail
OL-S02
Olaplex Set - obnovující šampon No.4 250 ml + obnovující kondicionér No.5 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
1 200 Kč
Měrná cena:
240 Kč / 100 ml
Detail
OL-S03
Voono Henna Cassia Obovata - rostlinná barva na vlasy v neutrálním odstínu 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Informace v detailu
269 Kč
Měrná cena:
269 Kč / 100 g
Detail
VN01
XXL
Voono Henna Copper - rostlinná barva na vlasy pro výrazný ohnivý odstín se zrzavými odlesky 500 g
Momentálně nedostupné
629 Kč
Měrná cena:
125,80 Kč / 100 g
Detail
VN02C
Ovládací prvky výpisu
Stránkování
Nacházíte se na straně 13 z 13.
1
13
429
položek celkem
Nahoru
Expresní doprava
Zboží skladem odesíláme nejpozději druhý den. Doprava
zdarma
nad 1800 Kč
.
Poradíme vám
Máme kadeřnický salon, a proto vám
dokážeme poradit
vhodnou péči pro vaše vlasy a pleť.
Záruka spokojenosti
Rychlost, skvělá komunikace a osobní přístup. Záleží nám na vaší spokojenosti.
10000 výdejních míst
Vyzvedněte si balíček na jednom z výdejních míst
Balíkovny
a
Zásilkovny
v ČR a na Slovensku.