Chceme vám dát to nejlepší
, a proto na našem e-shopu používáme soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Více informací zde
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
605 336 269
info@uvlasku.cz
Poštovné
Vše o nákupu
Kontakt
Naše hodnocení
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
🍁PODZIM
AKCE
DÁRKOVÉ SADY
VLASY
Šampony
Kondicionéry a balzámy
Vlasová regenerace
Stylingové přípravky
Padání vlasů
Přípravky proti lupům
Tónovací přípravky
Žehličky, Fény, Kartáče
Žehličky na vlasy
,
Kartáče na vlasy
Barvy na vlasy
Kosmetika pro muže
Ochrana vlasů před sluncem
Kosmetické sady
DÁRKOVÉ ŠEKY
PLEŤ
Kyselina Hyaluronová
Pleťové krémy a emulze
Pleťové oleje
Čištění pleti
Oční okolí
Pleťová séra
Pleťové kúry a koncentráty
Pleťové masky
Péče o rty
Péče o řasy a obočí
Kosmetické sady
Pleťová kosmetika pro muže
TĚLO
Tělová mléka a krémy
Sprchové gely a mýdla
Tělová másla
Tělové oleje
Celulitida a strie
LÍČENÍ
Přípravky na tvář
Make-up
,
Pudry a tvářenky
,
Korektory
Přípravky na oči
Tužky na oči a obočí
,
Řasenky
Přípravky na rty
Rtěnky a lesky na rty
Kosmetické sady
ZNAČKY
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Značky
Naše značky
Alterna
Ainhoa
Bio Ionic
Casmara
Color WOW
Davines
Echosline
Germaine de Capuccini
HairPlus
Hairwonder
HERBATINT
HIPPI
Hot Tools
Insight Professional
K18 Hair
Khadi
Malibu C
Maria Nila
Max Factor
Niamh HairKoncept
Orofluido
Olaplex
Otakar Organic
Revlon Professional
Skeyndor
TERMIX
Voono
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
38
položek celkem
Výpis produktů
Akce
Ainhoa Purity Mask - osvěžující krémová maska pro mastnou pleť 200 ml
Skladem
(2 ks)
554 Kč
Měrná cena:
277 Kč / 100 ml
Do košíku
A17P2141TN
Akce
XXL
Ainhoa Purity Seborregulating Cream - pleťový krém pro mastnou pleť 200 ml
Skladem
(2 ks)
1 214 Kč
Měrná cena:
607 Kč / 100 ml
Do košíku
A17P1579
Ainhoa Purity Seborregulating Cream - pleťový krém pro mastnou pleť 50 ml
Skladem
(3 ks)
857 Kč
Měrná cena:
1 714 Kč / 100 ml
Do košíku
A17R1562N
Akce
920 Kč
–20 %
Ainhoa Skin Primers Purifying Cleansing Gel - čistící gel pro mastnou a smíšenou pleť 350 ml
Skladem
(2 ks)
736 Kč
Měrná cena:
210,29 Kč / 100 ml
Do košíku
A14R8016N
Casmara Hydra Lifting Hydro Firming Cream - hydratační zpevňující pleťový krém 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
1 754 Kč
Měrná cena:
3 508 Kč / 100 ml
Do košíku
CSA11001
Casmara Sheet Mask Glycolic Peeling Booster Mask - peelingová pleťová maska 1x18 ml
Skladem
(2 ks)
307 Kč
Měrná cena:
1 705,56 Kč / 100 ml
Do košíku
CSA75004/1
Germaine de Capuccini Options - čisticí pleťové tonikum pro mastnou a smíšenou pleť 200 ml
(Balancing Purifying Lotion)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
1 009 Kč
Měrná cena:
504,50 Kč / 100 ml
Do košíku
G760517
Germaine de Capuccini Purexpert - vyrovnávací pleťové sérum 50 ml
(Balancing Perfecting Serum)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
1 486 Kč
Měrná cena:
2 972 Kč / 100 ml
Do košíku
G440144
Germaine de Capuccini Purexpert – čisticí exfoliační maska pro mastnou a problematickou pleť 75 ml
Skladem
(2 ks)
965 Kč
Měrná cena:
1 286,67 Kč / 100 ml
Do košíku
G440082
Germaine de Capuccini Purexpert 1-2-3 Oily Skin - gelový krém pro mastnou pleť 50 ml + čisticí zmaťnující pěna 30 ml + exfoliační fluid 30 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
1 115 Kč
Měrná cena:
857,69 Kč / 100 ml
Do košíku
G440099
Germaine de Capuccini Purexpert Oil-Free Hydro-Mattifying Gel-Cream – zmatňující gelový krém pro mastnou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
954 Kč
Měrná cena:
1 908 Kč / 100 ml
Do košíku
G440020
Germaine de Capuccini Purexpert Purifying Mattifying Foam – čisticí zmatňující pěna pro smíšenou a mastnou pleť 125 ml
Skladem
(4 ks)
796 Kč
Měrná cena:
636,80 Kč / 100 ml
Do košíku
G440006
Germaine de Capuccini Purexpert Refiner Essence – exfoliační fluid/tonikum pro mastnou pleť 200 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
867 Kč
Měrná cena:
433,50 Kč / 100 ml
Do košíku
G440013
Germaine de Capuccini Purexpert Roll-on-Spot S.O.S. - lokální přípravek na akné 15 ml
Skladem
(3 ks)
814 Kč
Měrná cena:
5 426,67 Kč / 100 ml
Do košíku
G440075
Akce
Germaine de Capuccini Timexpert Hydraluronic Cream Soft - hydratační gelový krém proti vráskám pro smíšenou a mastnou pleť 50 ml
Skladem
(4 ks)
1 235 Kč
Měrná cena:
2 470 Kč / 100 ml
Do košíku
G350002
ZDARMA
ZDARMA
Germaine de Capuccini Timexpert Hydraluronic SOFT Set - pleťový krém pro smíšenou a mastnou pleť 50 ml + pleťové sérum 30 ml
Skladem
(2 ks)
1 890 Kč
Měrná cena:
2 362,50 Kč / 100 ml
Do košíku
PA21L26
Germaine de Capuccini Timexpert Radiance C+ - rozjasňující antioxidační emulze 50 ml
(Illuminating Antioxidant Emulsion)
Skladem
(2 ks)
1 751 Kč
Měrná cena:
3 502 Kč / 100 ml
Do košíku
G380001
Germaine de Capuccini Timexpert Sun SPF50 - ochranný opalovací fluid s anti-age účinkem 50 ml
(Anti-Ageing Protective Fluid)
Skladem
(1 ks)
1 221 Kč
Měrná cena:
2 442 Kč / 100 ml
Do košíku
G360009
Akce
1 903 Kč
–25 %
Germaine de Capuccini Timexpert Wrink Less Pro-Collagen Cream SPF30 Soft - denní krém proti vráskám pro normální až mastnou pleť 50 ml
Skladem
(1 ks)
1 427 Kč
Měrná cena:
2 854 Kč / 100 ml
Do košíku
G300000
ZDARMA
ZDARMA
Germaine de Capuccini Timexpert Wrink Less SOFT Set - denní krém pro normální až mastnou pleť SPF30 50 ml + sérum proti vráskám 50 ml
Skladem
(1 ks)
2 407 Kč
Měrná cena:
2 407 Kč / 100 ml
Do košíku
PA18L26
Skeyndor Age Photo Defense Matt Protective Cream SPF50+ - zmatňující pleťový krém s vysokou ochranou 75 ml
Skladem
(2 ks)
1 288 Kč
Měrná cena:
1 717,33 Kč / 100 ml
Do košíku
SK47021309
Skeyndor Aquatherm Cream - krém pro normální až mastnou citlivou pleť 50 ml
Skladem
(2 ks)
1 199 Kč
Měrná cena:
2 398 Kč / 100 ml
Do košíku
SK66751108
Skeyndor Aquatherm Thermal Cleansing Gel - čistící termální gel pro mastnou a citlivou pleť 250 ml
Skladem
(2 ks)
957 Kč
Měrná cena:
382,80 Kč / 100 ml
Do košíku
SK66701325
Skeyndor Clear Balance Pore Normalising Factor – přípravek na rozšířené póry pro problematickou pleť 75 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
672 Kč
Měrná cena:
896 Kč / 100 ml
Do košíku
SK22031209
Skeyndor Clear Balance Pore Refining Repair Serum – sérum na rozšířené póry pro problematickou pleť 50 ml
Skladem
(2 ks)
874 Kč
Měrná cena:
1 748 Kč / 100 ml
Do košíku
SK22041208
Skeyndor Clear Balance Pure Cleansing Foam – čisticí pěna pro problematickou pleť 150 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
740 Kč
Měrná cena:
493,33 Kč / 100 ml
Detail
SK22021316
Skeyndor Clear Balance Pure Comfort Mask – zklidňující maska pro problematickou pleť 75 ml
Momentálně nedostupné
631 Kč
Měrná cena:
841,33 Kč / 100 ml
Detail
SK22061209
Skeyndor Clear Balance Pure Rebalancing Mask – vyrovnávací pleťová maska pro problematickou pleť 150 ml
Momentálně nedostupné
853 Kč
Měrná cena:
568,67 Kč / 100 ml
Detail
SK22162216
+ Dárek zdarma
ZDARMA
ZDARMA
Skeyndor Corrective Set - emulze pro normální až smíšenou pleť 50 ml + oční krém 15 ml + dvoufázový pleťový elixír 2x5 ml
Skladem
(2 ks)
2 658 Kč
Měrná cena:
3 544 Kč / 100 ml
Do košíku
PA08L26
Akce
702 Kč
–24 %
Skeyndor Essential Cleansing Emulsion with Cucumber Extract – čisticí emulze s výtažkem z okurky pro mastnou až smíšenou pleť 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
527 Kč
Měrná cena:
210,80 Kč / 100 ml
Do košíku
SK45321325
Akce
542 Kč
–24 %
Skeyndor Essential Moisturising Emulsion – hydratační emulze pro mastnou až smíšenou pleť 50 ml
Skladem
(2 ks)
407 Kč
Měrná cena:
814 Kč / 100 ml
Do košíku
SK45351208
Skeyndor Expert Cleanse Pro - pěnový čisticí matující gel 200 ml
(Matifying Foam-in-Gel)
Skladem
(>5 ks)
944 Kč
Měrná cena:
472 Kč / 100 ml
Do košíku
SK20021320
+ Dárek zdarma
ZDARMA
ZDARMA
Skeyndor Global Lift Set - liftingový krém pro smíšenou pleť 50 ml + oční krém 15 ml + dvoufázový elixír 2x5 ml
Skladem
(1 ks)
2 658 Kč
Měrná cena:
3 544 Kč / 100 ml
Do košíku
PA10L26
Ovládací prvky výpisu
Načíst 5 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 1 z 2.
1
2
38
položek celkem
Nahoru
Expresní doprava
Zboží skladem odesíláme nejpozději druhý den. Doprava
zdarma
nad 1800 Kč
.
Poradíme vám
Máme kadeřnický salon, a proto vám
dokážeme poradit
vhodnou péči pro vaše vlasy a pleť.
Záruka spokojenosti
Rychlost, skvělá komunikace a osobní přístup. Záleží nám na vaší spokojenosti.
10000 výdejních míst
Vyzvedněte si balíček na jednom z výdejních míst
Balíkovny
a
Zásilkovny
v ČR a na Slovensku.