Chceme vám dát to nejlepší
, a proto na našem e-shopu používáme soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Více informací zde
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
605 336 269
info@uvlasku.cz
Poštovné
Vše o nákupu
Kontakt
Naše hodnocení
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
🍁PODZIM
AKCE
DÁRKOVÉ SADY
VLASY
Šampony
Kondicionéry a balzámy
Vlasová regenerace
Stylingové přípravky
Padání vlasů
Přípravky proti lupům
Tónovací přípravky
Žehličky, Fény, Kartáče
Žehličky na vlasy
,
Kartáče na vlasy
Barvy na vlasy
Kosmetika pro muže
Ochrana vlasů před sluncem
Kosmetické sady
DÁRKOVÉ ŠEKY
PLEŤ
Kyselina Hyaluronová
Pleťové krémy a emulze
Pleťové oleje
Čištění pleti
Oční okolí
Pleťová séra
Pleťové kúry a koncentráty
Pleťové masky
Péče o rty
Péče o řasy a obočí
Kosmetické sady
Pleťová kosmetika pro muže
TĚLO
Tělová mléka a krémy
Sprchové gely a mýdla
Tělová másla
Tělové oleje
Celulitida a strie
LÍČENÍ
Přípravky na tvář
Make-up
,
Pudry a tvářenky
,
Korektory
Přípravky na oči
Tužky na oči a obočí
,
Řasenky
Přípravky na rty
Rtěnky a lesky na rty
Kosmetické sady
ZNAČKY
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Značky
Naše značky
Alterna
Ainhoa
Bio Ionic
Casmara
Color WOW
Davines
Echosline
Germaine de Capuccini
HairPlus
Hairwonder
HERBATINT
HIPPI
Hot Tools
Insight Professional
K18 Hair
Khadi
Malibu C
Maria Nila
Max Factor
Niamh HairKoncept
Orofluido
Olaplex
Otakar Organic
Revlon Professional
Skeyndor
TERMIX
Voono
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
19
položek celkem
Výpis produktů
Ainhoa Hi-Luronic - výživný hloubkově hydratační krém pro suchou pleť 50 ml
Skladem
(>5 ks)
889 Kč
Měrná cena:
1 778 Kč / 100 ml
Do košíku
A33R7000
Ainhoa Hi-Luronic Hyaluronic Acid Serum - hydratační sérum kyseliny hyaluronové 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
944 Kč
Měrná cena:
1 888 Kč / 100 ml
Do košíku
A33R7002
Akce
Germaine de Capuccini Expert Lab Tec-Exosome PDRN+HA Cure - intenzivní hydro-regenerační koncentrát 7x2 ml
Skladem
(4 ks)
843 Kč
Měrná cena:
60,21 Kč / 1 ml
Do košíku
G370022
Akce
Germaine de Capuccini Timexpert Hydraluronic Cream Soft - hydratační gelový krém proti vráskám pro smíšenou a mastnou pleť 50 ml
Skladem
(4 ks)
1 235 Kč
Měrná cena:
2 470 Kč / 100 ml
Do košíku
G350002
Akce
Germaine de Capuccini Timexpert Hydraluronic Cream Supreme - hydratační krém proti vráskám pro velmi suchou pleť 50 ml
Skladem
(1 ks)
1 300 Kč
Měrná cena:
2 600 Kč / 100 ml
Do košíku
G350010
Akce
Germaine de Capuccini Timexpert Hydraluronic Serum - hydratační a vyplňující sérum 30 ml
Skladem
(2 ks)
1 128 Kč
Měrná cena:
3 760 Kč / 100 ml
Do košíku
G350000
ZDARMA
ZDARMA
Germaine de Capuccini Timexpert Hydraluronic SOFT Set - pleťový krém pro smíšenou a mastnou pleť 50 ml + pleťové sérum 30 ml
Skladem
(2 ks)
1 890 Kč
Měrná cena:
2 362,50 Kč / 100 ml
Do košíku
PA21L26
Germaine de Capuccini Timexpert Radiance C+ Illuminating Revitalising Mist – revitalizační a rozjasňující pleťová mlha 50 ml
Skladem
(2 ks)
928 Kč
Měrná cena:
1 856 Kč / 100 ml
Do košíku
G380079
Akce
Dárek zdarma
XXL
+ Dárek zdarma
Germaine de Capuccini Timexpert SRNS – noční regenerační pleťové sérum 100 ml
Skladem
(1 ks)
3 354 Kč
Měrná cena:
3 354 Kč / 100 ml
Do košíku
G480865
Germaine de Capuccini Timexpert SRNS – noční regenerační pleťové sérum 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
2 916 Kč
Měrná cena:
5 832 Kč / 100 ml
Do košíku
G480777
Akce
699 Kč
–25 %
Skeyndor Essential Cleansing Emulsion With Camomile - čisticí pleťová emulze s heřmánkem pro všechny typy pleti 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
524 Kč
Měrná cena:
209,60 Kč / 100 ml
Do košíku
SK45311325
Skeyndor Uniqcure - hydratační pleťový koncentrát v ampulích 7x2 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
801 Kč
Měrná cena:
57,21 Kč / 1 ml
Do košíku
SK20441493
Akce
XXL
Ainhoa Hi-Luronic - výživný hloubkově hydratační krém pro suchou pleť 200 ml
Skladem do 5 dnů
1 484 Kč
Měrná cena:
742 Kč / 100 ml
Do košíku
A33P7000
Casmara RGnerin Hydro-Nutri Wrinkle Serum - pleťové sérum proti vráskám 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
2 037 Kč
Měrná cena:
4 074 Kč / 100 ml
Do košíku
CSA81003
Akce
Germaine de Capuccini Timexpert Hydraluronic Cream Rich - hydratační krém proti vráskám pro normální až suchou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem do 5 dnů
1 235 Kč
Měrná cena:
2 470 Kč / 100 ml
Do košíku
G350001
Akce
1 221 Kč
–24 %
Germaine de Capuccini Timexpert Hydraluronic - hydratační pleťová maska 50 ml
(Hydro-Nourishing Mask)
Momentálně nedostupné
916 Kč
Měrná cena:
1 832 Kč / 100 ml
Detail
G350006
Novinka
Germaine de Capuccini Timexpert SkinReset Cellular Energy Cream - hydratační a energizující pleťový krém 50 ml
Na cestě k nám
1 809 Kč
Měrná cena:
3 618 Kč / 100 ml
Do košíku
G260001
Akce
Novinka
1 306 Kč
–24 %
Germaine de Capuccini Timexpert SkinReset Cellular Energy Eye Contour - gel na oční okolí proti váčkům a kruhům pod očima 15 ml
Na cestě k nám
980 Kč
Měrná cena:
65,33 Kč / 1 ml
Do košíku
G260002
Novinka
Germaine de Capuccini Timexpert SkinReset Cellular Energy Serum - obnovující a rozjasňující pleťové sérum 50 ml
Na cestě k nám
2 124 Kč
Měrná cena:
4 248 Kč / 100 ml
Do košíku
G260000
Ovládací prvky výpisu
19
položek celkem
Expresní doprava
Zboží skladem odesíláme nejpozději druhý den. Doprava
zdarma
nad 1800 Kč
.
Poradíme vám
Máme kadeřnický salon, a proto vám
dokážeme poradit
vhodnou péči pro vaše vlasy a pleť.
Záruka spokojenosti
Rychlost, skvělá komunikace a osobní přístup. Záleží nám na vaší spokojenosti.
10000 výdejních míst
Vyzvedněte si balíček na jednom z výdejních míst
Balíkovny
a
Zásilkovny
v ČR a na Slovensku.