Chceme vám dát to nejlepší
, a proto na našem e-shopu používáme soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Více informací zde
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
605 336 269
info@uvlasku.cz
Poštovné
Vše o nákupu
Kontakt
Naše hodnocení
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
🍁PODZIM
AKCE
DÁRKOVÉ SADY
VLASY
Šampony
Kondicionéry a balzámy
Vlasová regenerace
Stylingové přípravky
Padání vlasů
Přípravky proti lupům
Tónovací přípravky
Žehličky, Fény, Kartáče
Žehličky na vlasy
,
Kartáče na vlasy
Barvy na vlasy
Kosmetika pro muže
Ochrana vlasů před sluncem
Kosmetické sady
DÁRKOVÉ ŠEKY
PLEŤ
Kyselina Hyaluronová
Pleťové krémy a emulze
Pleťové oleje
Čištění pleti
Oční okolí
Pleťová séra
Pleťové kúry a koncentráty
Pleťové masky
Péče o rty
Péče o řasy a obočí
Kosmetické sady
Pleťová kosmetika pro muže
TĚLO
Tělová mléka a krémy
Sprchové gely a mýdla
Tělová másla
Tělové oleje
Celulitida a strie
LÍČENÍ
Přípravky na tvář
Make-up
,
Pudry a tvářenky
,
Korektory
Přípravky na oči
Tužky na oči a obočí
,
Řasenky
Přípravky na rty
Rtěnky a lesky na rty
Kosmetické sady
ZNAČKY
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Značky
Naše značky
Alterna
Ainhoa
Bio Ionic
Casmara
Color WOW
Davines
Echosline
Germaine de Capuccini
HairPlus
Hairwonder
HERBATINT
HIPPI
Hot Tools
Insight Professional
K18 Hair
Khadi
Malibu C
Maria Nila
Max Factor
Niamh HairKoncept
Orofluido
Olaplex
Otakar Organic
Revlon Professional
Skeyndor
TERMIX
Voono
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
71
položek celkem
Výpis produktů
Ainhoa Cannabi7 Rich Cream - krém s konopným olejem pro suchou pleť 50 ml
Skladem
(3 ks)
944 Kč
Měrná cena:
1 888 Kč / 100 ml
Do košíku
A38R2601
Ainhoa Hi-Luronic - výživný hloubkově hydratační krém pro suchou pleť 50 ml
Skladem
(>5 ks)
889 Kč
Měrná cena:
1 778 Kč / 100 ml
Do košíku
A33R7000
Ainhoa Multivit Glow Multivitamin Cream - projasňující krém pro normální až smíšenou pleť 50 ml
Skladem
(2 ks)
998 Kč
Měrná cena:
1 996 Kč / 100 ml
Do košíku
A04R3300
Ainhoa Multivit Glow Multivitamin Cream Rich - projasňující krém pro suchou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
998 Kč
Měrná cena:
1 996 Kč / 100 ml
Do košíku
A04R3301
Akce
XXL
Ainhoa Phyto-Retin – pleťový krém proti stárnutí s Bakuchiolem 200 ml
Skladem
(2 ks)
1 701 Kč
Měrná cena:
850,50 Kč / 100 ml
Do košíku
A39P2900
Ainhoa Phyto-Retin – pleťový krém proti stárnutí s Bakuchiolem 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
1 023 Kč
Měrná cena:
2 046 Kč / 100 ml
Do košíku
A39R2900
Akce
XXL
Ainhoa Purity Seborregulating Cream - pleťový krém pro mastnou pleť 200 ml
Skladem
(2 ks)
1 214 Kč
Měrná cena:
607 Kč / 100 ml
Do košíku
A17P1579
Ainhoa Purity Seborregulating Cream - pleťový krém pro mastnou pleť 50 ml
Skladem
(3 ks)
857 Kč
Měrná cena:
1 714 Kč / 100 ml
Do košíku
A17R1562N
Ainhoa Sensitive 365 Pro Well-Being Cream - zklidňující krém pro normální až suchou citlivou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
881 Kč
Měrná cena:
1 762 Kč / 100 ml
Do košíku
A06R1840
Ainhoa Sensitive 365 Pro Well-Being Serum-Emulsion - zklidňující sérová emulze pro citlivou pleť 50 ml
Skladem
(3 ks)
1 085 Kč
Měrná cena:
2 170 Kč / 100 ml
Do košíku
A06R1843
Akce
XXL
Ainhoa Vegan Collagen+ Firmness & Volume Cream - zpevňující pleťový krém 200 ml
Skladem
(1 ks)
1 484 Kč
Měrná cena:
742 Kč / 100 ml
Do košíku
A35P2250N
Ainhoa Vegan Collagen+ Firmness & Volume Cream - zpevňující pleťový krém 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
975 Kč
Měrná cena:
1 950 Kč / 100 ml
Do košíku
A35R2250N
Ainhoa Vegan Collagen+ Neck Decolletage Cream - zpevňující krém na krk a dekolt 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
975 Kč
Měrná cena:
1 950 Kč / 100 ml
Do košíku
A35R2251N
Casmara Age Defense Anti-Aging 360° Cream - omlazující pleťový krém proti vráskám 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
1 849 Kč
Měrná cena:
3 698 Kč / 100 ml
Do košíku
CSA61001
Casmara Hydra Lifting Hydro Firming Cream - hydratační zpevňující pleťový krém 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
1 754 Kč
Měrná cena:
3 508 Kč / 100 ml
Do košíku
CSA11001
Casmara Infinity Youth Activator Cream - intenzivně omlazující krém 50 ml
Skladem
(4 ks)
2 352 Kč
Měrná cena:
4 704 Kč / 100 ml
Do košíku
CSA96001
Casmara Tense-Lift Neck and Decollete Cream - zpevňující krém na krk, dekolt a poprsí 100 ml
Skladem
(2 ks)
1 565 Kč
Měrná cena:
1 565 Kč / 100 ml
Do košíku
CSA50001
Davines Authentic - regenerační máslo na obličej, tělo a vlasy 230 ml
(Replenishing Butter Face/Hair/Body)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
789 Kč
Měrná cena:
343,04 Kč / 100 ml
Do košíku
74032
Davines Grow Beautiful WE STAND for regeneration Hair/Body/Face Butter - regenerační máslo pro vlasy, tělo a pleť 100 ml
(Grow Beautiful WE STAND Butter Face/Hair/Body)
Skladem
(>5 ks)
649 Kč
Měrná cena:
649 Kč / 100 ml
Do košíku
DA0224
Germaine de Capuccini B-Calm Rich – zklidňující hydratační krém na suchou citlivou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
1 515 Kč
Měrná cena:
3 030 Kč / 100 ml
Do košíku
G400001
Germaine de Capuccini Excel Therapy O2 - ochranný krém proti vráskám pro suchou pleť 50 ml
(Pollution Defense Cream)
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
1 680 Kč
Měrná cena:
3 360 Kč / 100 ml
Do košíku
G591278
Akce
Germaine de Capuccini Expert Lab Tec-Exosome PDRN+HA Cream - pokročilý hydro-regenerativní krém 50 ml
Skladem
(4 ks)
1 699 Kč
Měrná cena:
3 398 Kč / 100 ml
Do košíku
G370020
Germaine de Capuccini For Men Hydra-Elements – pánský pleťový krém pro aktivní hydrataci 50 ml
Skladem
(5 ks)
1 309 Kč
Měrná cena:
2 618 Kč / 100 ml
Do košíku
G680303
Germaine de Capuccini Purexpert No-Stress Hydrating Cream – hydratační krém pro normální až smíšenou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
954 Kč
Měrná cena:
1 908 Kč / 100 ml
Do košíku
G440051
Germaine de Capuccini Royal Jelly Comfort – posilující krém s mateří kašičkou pro normální pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
1 169 Kč
Měrná cena:
2 338 Kč / 100 ml
Do košíku
G460004
Germaine de Capuccini Royal Jelly Extreme – posilující krém s mateří kašičkou pro suchou až velmi suchou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
1 169 Kč
Měrná cena:
2 338 Kč / 100 ml
Detail
G460011
Germaine de Capuccini So Delicate Tolerance Care - pleťový krém pro normální a velmi citlivou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
1 362 Kč
Měrná cena:
2 724 Kč / 100 ml
Do košíku
G650221
Germaine de Capuccini So Delicate Tolerance Rich Care - pleťový krém pro suchou a velmi citlivou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
1 541 Kč
Měrná cena:
3 082 Kč / 100 ml
Detail
G650238
Akce
Germaine de Capuccini Timexpert Hydraluronic Cream Soft - hydratační gelový krém proti vráskám pro smíšenou a mastnou pleť 50 ml
Skladem
(4 ks)
1 235 Kč
Měrná cena:
2 470 Kč / 100 ml
Do košíku
G350002
Akce
Germaine de Capuccini Timexpert Hydraluronic Cream Supreme - hydratační krém proti vráskám pro velmi suchou pleť 50 ml
Skladem
(1 ks)
1 300 Kč
Měrná cena:
2 600 Kč / 100 ml
Do košíku
G350010
Germaine de Capuccini Timexpert Lift_In Global Firmness Cream - liftingový krém pro normální až suchou pleť 50 ml
Skladem
(5 ks)
1 888 Kč
Měrná cena:
3 776 Kč / 100 ml
Do košíku
G320001
Germaine de Capuccini Timexpert Lift_In Global Firmness Cream Extra Rich - liftingový krém pro velmi suchou pleť 50 ml
Skladem
(4 ks)
1 888 Kč
Měrná cena:
3 776 Kč / 100 ml
Do košíku
G320002
Akce
Dárek zdarma
4 051 Kč
–20 %
Germaine de Capuccini Timexpert Premier The Cream - pleťový krém proti stárnutí pro suchou pleť 50 ml
Skladem
(1 ks)
3 241 Kč
Měrná cena:
6 482 Kč / 100 ml
Do košíku
G340000
Ovládací prvky výpisu
Načíst 33 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 1 z 3.
1
3
71
položek celkem
Nahoru
Expresní doprava
Zboží skladem odesíláme nejpozději druhý den. Doprava
zdarma
nad 1800 Kč
.
Poradíme vám
Máme kadeřnický salon, a proto vám
dokážeme poradit
vhodnou péči pro vaše vlasy a pleť.
Záruka spokojenosti
Rychlost, skvělá komunikace a osobní přístup. Záleží nám na vaší spokojenosti.
10000 výdejních míst
Vyzvedněte si balíček na jednom z výdejních míst
Balíkovny
a
Zásilkovny
v ČR a na Slovensku.