Chceme vám dát to nejlepší
, a proto na našem e-shopu používáme soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Více informací zde
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
605 336 269
info@uvlasku.cz
Poštovné
Vše o nákupu
Kontakt
Naše hodnocení
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
🍁PODZIM
AKCE
DÁRKOVÉ SADY
VLASY
Šampony
Kondicionéry a balzámy
Vlasová regenerace
Stylingové přípravky
Padání vlasů
Přípravky proti lupům
Tónovací přípravky
Žehličky, Fény, Kartáče
Žehličky na vlasy
,
Kartáče na vlasy
Barvy na vlasy
Kosmetika pro muže
Ochrana vlasů před sluncem
Kosmetické sady
DÁRKOVÉ ŠEKY
PLEŤ
Kyselina Hyaluronová
Pleťové krémy a emulze
Pleťové oleje
Čištění pleti
Oční okolí
Pleťová séra
Pleťové kúry a koncentráty
Pleťové masky
Péče o rty
Péče o řasy a obočí
Kosmetické sady
Pleťová kosmetika pro muže
TĚLO
Tělová mléka a krémy
Sprchové gely a mýdla
Tělová másla
Tělové oleje
Celulitida a strie
LÍČENÍ
Přípravky na tvář
Make-up
,
Pudry a tvářenky
,
Korektory
Přípravky na oči
Tužky na oči a obočí
,
Řasenky
Přípravky na rty
Rtěnky a lesky na rty
Kosmetické sady
ZNAČKY
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Značky
Naše značky
, Strana 2
Alterna
Ainhoa
Bio Ionic
Casmara
Color WOW
Davines
Echosline
Germaine de Capuccini
HairPlus
Hairwonder
HERBATINT
HIPPI
Hot Tools
Insight Professional
K18 Hair
Khadi
Malibu C
Maria Nila
Max Factor
Niamh HairKoncept
Orofluido
Olaplex
Otakar Organic
Revlon Professional
Skeyndor
TERMIX
Voono
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
71
položek celkem
Výpis produktů
Germaine de Capuccini Timexpert Premier The Serum - luxusní pleťové sérum proti stárnutí 30 ml
Skladem
(1 ks)
5 347 Kč
Měrná cena:
17 823,33 Kč / 100 ml
Do košíku
G340006
Germaine de Capuccini Timexpert Radiance C+ - rozjasňující pleťový krém pro normální a suchou pleť 50 ml
(Illuminating Antioxidant Cream)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
1 751 Kč
Měrná cena:
3 502 Kč / 100 ml
Do košíku
G380000
Germaine de Capuccini Timexpert Rides Global Soft Cream - denní krém proti vráskám pro normální a smíšenou pleť 50 ml
Skladem
(1 ks)
1 858 Kč
Měrná cena:
3 716 Kč / 100 ml
Do košíku
G390002
Germaine de Capuccini Timexpert Rides Global Supreme Cream - denní krém proti vráskám pro velmi suchou pleť 50 ml
Skladem
(1 ks)
2 036 Kč
Měrná cena:
4 072 Kč / 100 ml
Do košíku
G390000
Germaine de Capuccini Timexpert Srns Intensive Recovery Cream - pleťový krém pro intenzivní obnovu pleti 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
1 858 Kč
Měrná cena:
3 716 Kč / 100 ml
Do košíku
G480002
Germaine de Capuccini Timexpert Srns Night Recovery Comfort Cream – vysoce regenerační noční krém 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
1 751 Kč
Měrná cena:
3 502 Kč / 100 ml
Do košíku
G480115
BESTSELLER
Germaine de Capuccini Timexpert Srns Pro 60+ Cream - extra výživný krém pro zralou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
2 301 Kč
Měrná cena:
4 602 Kč / 100 ml
Do košíku
G480668
Germaine de Capuccini Timexpert Sun - regenerační pleťový krém po opalování 50 ml
(Facial After-Sun Icy Pleasure Treatment)
Skladem
(1 ks)
1 301 Kč
Měrná cena:
2 602 Kč / 100 ml
Do košíku
G360017
Germaine de Capuccini Timexpert White Spot Correction Cream - korekční krém na pigmentové skvrny SPF20 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
1 680 Kč
Měrná cena:
3 360 Kč / 100 ml
Do košíku
G570000
Akce
1 903 Kč
–25 %
Germaine de Capuccini Timexpert Wrink Less Pro-Collagen Cream - kolagenový krém proti vráskám 50 ml
Skladem
(4 ks)
1 427 Kč
Měrná cena:
2 854 Kč / 100 ml
Do košíku
G300002
Akce
1 903 Kč
–25 %
Germaine de Capuccini Timexpert Wrink Less Pro-Collagen Cream SPF30 Rich - denní krém proti vráskám pro suchou pleť 50 ml
Skladem
(2 ks)
1 427 Kč
Měrná cena:
2 854 Kč / 100 ml
Do košíku
G300001
Akce
1 903 Kč
–25 %
Germaine de Capuccini Timexpert Wrink Less Pro-Collagen Cream SPF30 Soft - denní krém proti vráskám pro normální až mastnou pleť 50 ml
Skladem
(1 ks)
1 427 Kč
Měrná cena:
2 854 Kč / 100 ml
Do košíku
G300000
Skeyndor Age Photo Defense Matt Protective Cream SPF50+ - zmatňující pleťový krém s vysokou ochranou 75 ml
Skladem
(2 ks)
1 288 Kč
Měrná cena:
1 717,33 Kč / 100 ml
Do košíku
SK47021309
Skeyndor Age Photo Defense Protective Cream SPF50+ - ochranný pleťový krém s vysokou ochranou 75 ml
Skladem
(2 ks)
1 288 Kč
Měrná cena:
1 717,33 Kč / 100 ml
Do košíku
SK47011309
Skeyndor Age Photo Defense Thermal Protective Cream SPF50+ - zklidňující krém na obličej s vysokou ochranou 75 ml
Skladem
(2 ks)
1 288 Kč
Měrná cena:
1 717,33 Kč / 100 ml
Do košíku
SK47031309
Skeyndor Aquatherm Age Signs Cream - krém pro zralou a citlivou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
1 346 Kč
Měrná cena:
2 692 Kč / 100 ml
Do košíku
SK66771108
Skeyndor Aquatherm Cream - krém pro normální až mastnou citlivou pleť 50 ml
Skladem
(2 ks)
1 199 Kč
Měrná cena:
2 398 Kč / 100 ml
Do košíku
SK66751108
Skeyndor Aquatherm Intensive Cream - intenzivní krém pro normální až suchou citlivou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
1 281 Kč
Měrná cena:
2 562 Kč / 100 ml
Do košíku
SK66761108
Skeyndor Aquatherm Relieving SOS Cream - zklidňující krém pro podrážděnou citlivou pleť 50 ml
Skladem
(2 ks)
1 596 Kč
Měrná cena:
3 192 Kč / 100 ml
Do košíku
SK66781108
Akce
2 414 Kč
–20 %
Skeyndor Corrective Deep Lines Cream – pleťový krém na mimické a hluboké vrásky 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 931 Kč
Měrná cena:
3 862 Kč / 100 ml
Do košíku
SK52401108
Akce
542 Kč
–24 %
Skeyndor Essential Wheat Germ Oil Nourishing Cream – výživný noční krém s obilnými klíčky pro normální až suchou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
407 Kč
Měrná cena:
814 Kč / 100 ml
Do košíku
SK45371208
Skeyndor Eternal Redensifying Cream - zpevňující krém proti vráskám pro normální až suchou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
2 392 Kč
Měrná cena:
4 784 Kč / 100 ml
Do košíku
SK49011108
Skeyndor Eternal Redensifying Cream - zpevňující krém proti vráskám pro suchou až velmi suchou pleť 50 ml
Skladem
(2 ks)
2 392 Kč
Měrná cena:
4 784 Kč / 100 ml
Do košíku
SK49021108
Akce
2 270 Kč
–20 %
Skeyndor Global Lift – liftingový krém na obličej, krk a dekolt pro normální až smíšenou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
1 816 Kč
Měrná cena:
3 632 Kč / 100 ml
Do košíku
SK51421108
Akce
2 270 Kč
–20 %
Skeyndor Global Lift – liftingový krém na obličej, krk a dekolt pro suchou pleť 50 ml
(Contour Face & Neck Cream Dry Skin)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
1 816 Kč
Měrná cena:
3 632 Kč / 100 ml
Do košíku
SK51411108
Skeyndor Power C+ Cream SPF15 – energizující denní krém pro normální až suchou pleť 50 ml
(Energizing Cream SPF15)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
1 603 Kč
Měrná cena:
3 206 Kč / 100 ml
Do košíku
SK54511108
Skeyndor Power Hyaluronic - intenzivní hydratační krém pro suchou pleť 50 ml
(Intensive Moisturising Cream)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
1 841 Kč
Měrná cena:
3 682 Kč / 100 ml
Do košíku
SK59511108
Akce
XXL
Ainhoa Hi-Luronic - výživný hloubkově hydratační krém pro suchou pleť 200 ml
Skladem do 5 dnů
1 484 Kč
Měrná cena:
742 Kč / 100 ml
Do košíku
A33P7000
Akce
2 517 Kč
–24 %
Casmara Golden Age Intense Cream - omlazující pleťový krém s anti-age účinkem 50 ml
Skladem do 5 dnů
1 888 Kč
Měrná cena:
3 776 Kč / 100 ml
Do košíku
CSA18001
Akce
Germaine de Capuccini Timexpert Hydraluronic Cream Rich - hydratační krém proti vráskám pro normální až suchou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem do 5 dnů
1 235 Kč
Měrná cena:
2 470 Kč / 100 ml
Do košíku
G350001
Akce
542 Kč
–24 %
Skeyndor Essential Hydratant Cream with Amino Acids – hydratační krém s aminokyselinami pro normální až suchou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
407 Kč
Měrná cena:
814 Kč / 100 ml
Do košíku
SK45361208
MINI
Ainhoa Phyto-Retin – pleťový krém proti stárnutí s Bakuchiolem 15 ml
Momentálně nedostupné
389 Kč
Měrná cena:
2 593,33 Kč / 100 ml
Detail
R2900NA
Casmara RGnerin - hydratační výživný krém proti vráskám 50 ml
(Hydro-Nutri Wrinkle Cream)
Momentálně nedostupné
1 975 Kč
Měrná cena:
3 950 Kč / 100 ml
Detail
CSA81001
Ovládací prvky výpisu
Načíst 5 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 3.
1
2
3
71
položek celkem
Nahoru
Expresní doprava
Zboží skladem odesíláme nejpozději druhý den. Doprava
zdarma
nad 1800 Kč
.
Poradíme vám
Máme kadeřnický salon, a proto vám
dokážeme poradit
vhodnou péči pro vaše vlasy a pleť.
Záruka spokojenosti
Rychlost, skvělá komunikace a osobní přístup. Záleží nám na vaší spokojenosti.
10000 výdejních míst
Vyzvedněte si balíček na jednom z výdejních míst
Balíkovny
a
Zásilkovny
v ČR a na Slovensku.