Chceme vám dát to nejlepší
, a proto na našem e-shopu používáme soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Více informací zde
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
605 336 269
info@uvlasku.cz
Poštovné
Vše o nákupu
Kontakt
Naše hodnocení
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
AKCE
DÁRKOVÉ SADY
VLASY
Šampony
Kondicionéry a balzámy
Vlasová regenerace
Stylingové přípravky
Padání vlasů
Přípravky proti lupům
Tónovací přípravky
Žehličky, Fény, Kartáče
Žehličky na vlasy
,
Kartáče na vlasy
Barvy na vlasy
Kosmetika pro muže
Ochrana vlasů před sluncem
Kosmetické sady
DÁRKOVÉ ŠEKY
PLEŤ
Kyselina Hyaluronová
Pleťové krémy a emulze
Pleťové oleje
Čištění pleti
Oční okolí
Pleťová séra
Pleťové kúry a koncentráty
Pleťové masky
Péče o rty
Péče o řasy a obočí
Kosmetické sady
Pleťová kosmetika pro muže
TĚLO
Tělová mléka a krémy
Sprchové gely a mýdla
Tělová másla
Tělové oleje
Celulitida a strie
LÍČENÍ
Přípravky na tvář
Make-up
,
Pudry a tvářenky
,
Korektory
Přípravky na oči
Tužky na oči a obočí
,
Řasenky
Přípravky na rty
Rtěnky a lesky na rty
Kosmetické sady
ZNAČKY
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Značky
Naše značky
, Strana 8
Alterna
Ainhoa
Bio Ionic
Casmara
Color WOW
Davines
Echosline
Germaine de Capuccini
HairPlus
Hairwonder
HERBATINT
HIPPI
Hot Tools
Insight Professional
K18 Hair
Khadi
Malibu C
Maria Nila
Max Factor
Niamh HairKoncept
Orofluido
Olaplex
Otakar Organic
Revlon Professional
Skeyndor
TERMIX
Voono
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
702
položek celkem
Výpis produktů
XXL
Echosline Frequent Use Conditioner - kondicionér na vlasy pro každodenní použití 1000 ml
Skladem
(>5 ks)
405 Kč
Měrná cena:
40,50 Kč / 100 ml
Do košíku
EC1024564
Echosline Frequent Use Conditioner - kondicionér na vlasy pro každodenní použití 300 ml
Skladem
(5 ks)
249 Kč
Měrná cena:
83 Kč / 100 ml
Do košíku
45228
Echosline Frequent Use Hair&Body Wash - šampon pro časté použití na tělo i vlasy 300 ml
Skladem
(>5 ks)
249 Kč
Měrná cena:
83 Kč / 100 ml
Do košíku
45227
549 Kč
–40 %
Echosline Hydrating Crystal Fluid - hydratační fluid pro suché a krepaté vlasy 100 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
329 Kč
Měrná cena:
329 Kč / 100 ml
Do košíku
45230
Echosline Hydrating Mask - hydratační maska pro suché a krepaté vlasy 300 ml
Skladem
(>5 ks)
209 Kč
Měrná cena:
69,67 Kč / 100 ml
Do košíku
45628
XXL
Echosline Hydrating Shampoo - hydratační šampon pro suché a krepaté vlasy 1000 ml
Skladem
(>5 ks)
289 Kč
Měrná cena:
28,90 Kč / 100 ml
Do košíku
45232
Echosline Hydrating Shampoo - hydratační šampon pro suché a krepaté vlasy 300 ml
Skladem
(>5 ks)
199 Kč
Měrná cena:
66,33 Kč / 100 ml
Do košíku
45233
XXL
Echosline Karbon 9 - čisticí maska na vlasy s aktivním uhlím 1000 ml
Skladem
(>5 ks)
399 Kč
Měrná cena:
39,90 Kč / 100 ml
Do košíku
EC1023811
Echosline Karbon 9 - čisticí maska na vlasy s aktivním uhlím 300 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
299 Kč
Měrná cena:
99,67 Kč / 100 ml
Do košíku
EC1023810
315 Kč
–24 %
Echosline Karbon 9 - čisticí šampon s aktivním uhlím 350 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
239 Kč
Měrná cena:
68,29 Kč / 100 ml
Do košíku
EC1023497
Echosline Keratin Vegan Mask - posilující maska pro barvené a poškozené vlasy 300 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
219 Kč
Měrná cena:
73 Kč / 100 ml
Do košíku
45242
419 Kč
–38 %
Echosline Keratin Vegan Treatment - posilující krém pro poškozené vlasy a roztřepené konečky 100 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
259 Kč
Měrná cena:
259 Kč / 100 ml
Do košíku
45239
Echosline Ki Power Vegan Mask - regenerační maska pro poškozené a chemicky ošetřené vlasy 300 ml
Skladem
(5 ks)
219 Kč
Měrná cena:
73 Kč / 100 ml
Do košíku
31706
699 Kč
–34 %
Echosline Ki Power Vegan Protector Treatment - regenerační a ochranná vlasová kúra 125 ml
Skladem
(3 ks)
460 Kč
Měrná cena:
368 Kč / 100 ml
Do košíku
31707
Echosline Ki Power Vegan Shampoo - regenerační šampon pro poškozené vlasy 300 ml
Skladem
(>5 ks)
199 Kč
Měrná cena:
66,33 Kč / 100 ml
Do košíku
31710
XXL
Echosline No Yellow Mask - vlasová maska redukující žluté odstíny 1000 ml
Skladem
(>5 ks)
399 Kč
Měrná cena:
39,90 Kč / 100 ml
Do košíku
37185
Echosline No Yellow Mask - vlasová maska redukující žluté odstíny 300 ml
Skladem
(>5 ks)
219 Kč
Měrná cena:
73 Kč / 100 ml
Do košíku
37186
329 Kč
–36 %
Echosline Volume Conditioner - kondicionér pro objem vlasů 300 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
209 Kč
Měrná cena:
69,67 Kč / 100 ml
Do košíku
37190
Echosline Volume Foam Conditioner - bezoplachový pěnový kondicionér pro objem vlasů 200 ml
Skladem
(>5 ks)
429 Kč
Měrná cena:
214,50 Kč / 100 ml
Do košíku
37189
Echosline Volume Shampoo - šampon pro objem vlasů 300 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
199 Kč
Měrná cena:
66,33 Kč / 100 ml
Do košíku
37192
Germaine de Capuccini - kapesní zrcátko Room Style Mirror
Skladem
(>5 ks)
99 Kč
Do košíku
G000002
Germaine de Capuccini - kosmetická taštička neceser bílý 1 ks
Skladem
(>5 ks)
300 Kč
Do košíku
G000001
Germaine de Capuccini - pumpička k produktům Spa Collection 300 ml
Skladem
(5 ks)
80 Kč
Do košíku
G331001
Akce
1 070 Kč
–24 %
Germaine de Capuccini B-Calm Micellar Water Gel – odličovací micelární gel na pleť a oči 200 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
803 Kč
Měrná cena:
401,50 Kč / 100 ml
Do košíku
G400000
Akce
1 515 Kč
–25 %
Germaine de Capuccini B-Calm Rich – zklidňující hydratační krém na suchou citlivou pleť 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
1 136 Kč
Měrná cena:
2 272 Kč / 100 ml
Do košíku
G400001
Akce
972 Kč
–30 %
Germaine de Capuccini Cleansing Expert 365 Exfoliating Foam - peelingová pěna pro každodenní čištění pleti 150 ml
Skladem
(2 ks)
680 Kč
Měrná cena:
453,33 Kč / 100 ml
Do košíku
G290008
Akce
907 Kč
–29 %
Germaine de Capuccini Cleansing Expert Comforting Hydrating Toner - zklidňující hydratační tonikum 200 ml
Skladem
(1 ks)
635 Kč
Měrná cena:
317,50 Kč / 100 ml
Do košíku
G290006
Akce
923 Kč
–30 %
Germaine de Capuccini Cleansing Expert Comforting Makeup Removal Milk - jemné čistící mléko 200 ml
Skladem
(2 ks)
646 Kč
Měrná cena:
323 Kč / 100 ml
Do košíku
G290000
Akce
729 Kč
–30 %
Germaine de Capuccini Cleansing Expert Deep Cleansing Foaming Gel - čistící pěnový gel 150 ml
Skladem
(2 ks)
510 Kč
Měrná cena:
340 Kč / 100 ml
Do košíku
G290001
Akce
907 Kč
–29 %
Germaine de Capuccini Cleansing Expert Exfoliating Scrub - exfoliační peeling s oxidem křemičitým 150 ml
Skladem
(2 ks)
635 Kč
Měrná cena:
423,33 Kč / 100 ml
Do košíku
G290007
Akce
988 Kč
–29 %
Germaine de Capuccini Cleansing Expert Express Micellar Water Face & Eyes - čistící micelární voda na oči a pleť 200 ml
Skladem
(2 ks)
692 Kč
Měrná cena:
346 Kč / 100 ml
Do košíku
G290004
Akce
1 118 Kč
–29 %
Germaine de Capuccini Cleansing Expert Micellar Water Gel Face & Eyes - čistící micelární gel na oči a pleť 200 ml
Skladem
(>5 ks)
783 Kč
Měrná cena:
391,50 Kč / 100 ml
Do košíku
G290003
Akce
1 346 Kč
–30 %
Germaine de Capuccini Cleansing Expert Nourishing Cleansing Balm - vyživující čistící balzám 100 ml
Skladem
(2 ks)
942 Kč
Měrná cena:
942 Kč / 100 ml
Do košíku
G290002
Ovládací prvky výpisu
Načíst 33 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 8 z 22.
1
8
22
702
položek celkem
Nahoru
Expresní doprava
Zboží skladem odesíláme nejpozději druhý den. Doprava
zdarma
nad 1800 Kč
.
Poradíme vám
Máme kadeřnický salon, a proto vám
dokážeme poradit
vhodnou péči pro vaše vlasy a pleť.
Záruka spokojenosti
Rychlost, skvělá komunikace a osobní přístup. Záleží nám na vaší spokojenosti.
10000 výdejních míst
Vyzvedněte si balíček na jednom z výdejních míst
Balíkovny
a
Zásilkovny
v ČR a na Slovensku.